Categories

اعلان

Loading…

چرا ایران گروه های وابسته به خود را مسلح می سازد

نویسنده: میوند فردوس |

مداخله نظام اخوندی و استبدادی ایران در امور کشور ما سابقه طولانی دارد، ایران با وجود آنکه همسایه افغانستان است، ولی هرگز همسایه خوب برای افغانستان نه بوده و همیشه تلاش کرده تا از ایجاد یک نظام مستحکم و با ثبات در کشور ما جلوگیری نماید. ایران که اکنون به مثابه یک غده سرطانی در وجود امت اسلامی شکل گرفته و از طرف دشمنان قسم خورده امت رشد داده می شود؛ در تمام کشورهای اسلامی مداخلات بی شرمانه خود را دوام داده و در ایجاد نفاق و فتنه های جنگ در این کشور ها سرمایه گذاری می نماید.

کشور و ملت مظلوم ما در همسایه گی این نظام فاسد و جنایت کار از مصائب این سرطان در امان نبوده و اینک ایران می خواهد با ایجاد حزب الله دیگری در کشور ما فتنه دیگری را آغاز نماید، سناریوی ایجاد گروه وابسته به ایران زمانی آغاز شد که حکومت ایران فرستادن افغان های شیعه را برای جنگ در برابر مسلمانان مظلوم سوریه و عراق که مورد تجاوز همه فرعونیان زمان اند آغاز نمود، به اساس گزارش های مؤثق بیش از بیست هزار تن افغان های شیعه اکنون درگیر جنگ در عراق و سوریه اند.

مسئله خطرناک اینست که ایران جنایت کار این افغانها را به منظور یادگرفتن تجارب جنگی به عراق و سوریه فرستاده تا با برگشت شان عساکر حزب الله افغانی شده و جهت بدست آمدن اهداف شوم ایران در کشور با ملت و مردم شان بجنگند.

بهانه تأمین امنیت از مراسم عاشورا در کابل و مسلح شدن هزاران تن از جوانان شیعه در مرکز کابل با مجوز دولت و سلاح ایرانی قدم دوم برای ایجاد همچون فتنه ها می باشد، ایران با طرح این برنامه ها می خواهد در بین ملت ما مرز های مذهبی ترسیم نموده و با مسلح نمودن افراد بی فکر و بی هدف در حقیقت به برنامه های آینده خود سربازگیری می نماید.

ملت باید بداند که ایران هرگز از مداخله در امور کشور ما دست نخواهد برداشت، ایران هرگز راضی نیست افغانستان به پای ایستاده را در کنار خود تحمل نماید، از اینرو باید برای تامین منافع خویش گروه هایی را چون گذشته در افغانستان ایجاد و یا اجیر نماید تا در هرگونه شرائط بتواند از آن به حیث یک نیروی بالقوه در مقابل مردم افغانستان استفاده نماید.

مسؤلین دولتی مکلف اند جلو مداخله ایران در امور داخلی افغانستان و مسلح سازی گروه های وابسته به ایران را بگیرند در غیر آن در آینده نه چندان دور شاهد جنگ خانمانسوز فرقه ای در کشور خواهیم بود، و مسؤلیت آن بدوش مسؤلین فعلی حکومت و گروه های وابسته به ایران خواهد بود.

239 total views, 1 views today

1 comment

  1. علی یادګاري Reply

    یګانه خدمت احمدشاه مسعود از پا در آوردن ګروهای اجیر ساخت ایران که در آن وقت به غرب کابل فرستاده شده بودند ، مي باشد. ګرچه این پیکار به خرابی نواحی اول ، سوم ، پنجم ، ششم و هفتم شهر کابل منجر ګردید.
    از خداوند میخواهم که بار دیګر همچو حوادث خونین در کشور ما تکرار نګردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

۸