Categories

اعلان

Loading…

 تروریستان (لکه های سیاه بر جبین زرین اسلام) / جمال اخگر   

در طول تاریخ، دولت های برحق افغانستان مبارزات خویش را بر علیه دشمنان و متجاوزین مردم افغانستان ادامه داده ، از مرزهای سرزمین مقدس ما دفاع نموده و تا حد ممکن هیچ سنگری را در مقابل دشمنان خالی نگذاشته و همواره کوشیده اند جلو تمامی متجاوزین و تروریستان که در واقع نوکران بیگانه ها هستند وبه اشاره آنها مردم ملکی و مسلمان افغانستان را همه روزه به شهادت میرسانند و  شیفته ی ویرانی، تجاوز، قتل، غارت، خشونت و جنگ طلبی میباشند.

امروزه هم حکومت وحدت ملی افغانستان با تمام توان خود به جنگ علیه تروریستان و زورگویان پرداخته و نیز همواره برای شان توصیه داشته که از نوکری بیگانه ها دست بردارند و به پروسه ی صلح کشور بيیوندند.

اما معلوم میشود که مخالفین مسلح دولت افغانستان خصوصاً طالبان آنقدر به باداران خارجی خود وابسته اند که دست از ترور ، وحشت و انتحار بر نداشته و چیزی  جز زبان جنگ نمی فهمند بناءً نیاز است که نیروهای نظامی و دفاعی دولت افغانستان درس عبرتی را برای گروه های مزدور و تروریست بدهند تا آنان از طریق فشارهای نظامی حکومت افغانستان مجبور به مفاهمه و مذاکره در دور یک میز با نماینده های حکومت افغانستان شوند.

نظامیان و سربازان کشور از بطن جامعه بر خواسته و فرزندان صدیق این خاک میباشند همانگونه که دارای قلوب مهربان در مقابل هموطنان عزیز  و وطن خود هستند ، برعکس در برابر قلدران زمان، مستکبرین، بدکیشان و بدعهدان، مردانی از جنس فولاد اند که تا آخرین قطره خون و رمق حیات خود در راه مقاومت مشروع از افغانستان عزیز از پاسداری میکنند.

با عنایت به این اصل مهم؛ وقتی به فراز و فرودهای جنگ طولانی مدت با گروه های تروریستی دقیق نگریسته شود می بینیم که نظامیان افغان پاسخ های دندان شکنی را برای آنان که از نام دین مقدس اسلام استفاده سوء مینمایند و تجاوز، اشغالگری ،زورگویی ، کبر ، غرور، جاه طلبی ، خشونت گرایی، قتل و غارتگری را سرمشق فعالیت های خود ساخته اند آنان را در جبهه های نظامی و سیاسی مهار ساخته و ثابت نموده اند که تروریستان (طالب ها، داعشی ها ، القاعده و دیکر گروهک های تروریستی) آرمان های زور گویانه خود شان را بگور میبرند.

تروریستان که همیشه  تشنه ای خون انسان ها بوده اند ، همواره با استفاده سوء از نام مقدس دین اسلام عزیز ، پیغمبر بزرگ اسلام و صحابه  کرام میخواهند مردم عزیز مان را به خاک و خون بکشند حال آن که اسلام دین صمیمیت ، صلح و برادری است و تروریستانی که نام از صحابه کرام میبرند هیچگاه با صحابه کرام قابل مقایسه نیستند.

از تمامی طالبان و حامیان آنان میپرسم که  درکدام پاره ، آیت و سوره از قرآن عظیم الشان، کدام حدیث پیامبربزرگ اسلام (ص) ویا گفتار و کردار کدام یک از صحابه کرام قتل و کشتار مردم بیگناه را جواز دانسته شده که شما با استفاده ابزاری از دین مبین مان مردم را در هرگوشه ی کشور همه روزه به خاک و خون میکشانید؟ کدام یکی از اصحاب پیغمبر بزرگ اسلام قرا و قصبات،شهرها، مکاتب ، مساجد و دار درخت مردم را به آتش میکشیدند ،کدام یک از صحابه های اسلام در مبازه با دشمنان شان از لباسهای زنانه برای مردان استفاده میکردند و کدام یک از صحابه های اسلام به افرادش دستور میداد که برای کشتار انسانهای بیگناه از حیله های شیطانی استفاده کنید با آنکه صحابه های اسلام با کفار میجنگیدند .

ولی شما طالبان که خود مزدوران بیگانه ها هستید وبا عملکردهای شنیع خویش دین مقدس اسلام را بدنام میسازید شما نوکرانی هستید که بخاطر منافع بیگانه ها اماکن مقدس اسلامی و عان المنفعه را به آتش میکشید ، افراد ملکی و مسلمان افغانستان ( زنان ، کودکان  پیر وجوان) را توسط حملات بیرحمانه انتحاری به خاک خون میکشانید و بزدلانه از انسان نماهای حیوان صفت برای حملات انتحاری استفاده میکنید و با همه زن ستیزی های تان مردان بی دین تان را لباس های زنانه میبوشانید و برای به شهادت رساندن کودکان و زنان مسلمان و بی دفاع افغانستان آنان را روانه ی شهر ها و روستا های میسازید این است مردانگی واسلامیت تان!!!؟ شما اسلام نه بلکه لکه ی ننگ برجبین زرین اسلام عزیز هستید و به هیچ وجه وحشت و دهشتی را که شما میآفرینید جزو دین مبین اسلام نمیباشد بلکه دین مقدس اسلام چهارده قرن پیش از امروز وحشت ، دهشت و ظلم را مردود شمرده است

197 total views, 1 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

۸