Categories

اعلان

Loading…

ده ویژه گی های برتر دوکتور اشرف غنی رییس جمهور محبوب افغانستان

اجمل درمان|| 

برای کسانیکه میگویند اشرف غنی چی کاری را برای ملت انجام داده است؟

رییس جمهور غنی در حالی که در حکومت وحدت ملی 50 فیصد سهیم است، باز هم کارهای را برای ملت انجام داده است که روسای جمهور اسبق افغانستان طی 30 سال گذشته انجام نه داده اند.

1_ دوکتور اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که چپاولگران و دزدان را که با استفاده از نام جهاد از حکومت باج میگرفتند، کنار زد و مردم و حکومت را از مصارف بیجا نجات داد.

2_ اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که دزدان را که در زمامداری حامد کرزی به اوج قدرت رسیده بودند و بیت المال را غارت میکردند از کرسی برکنار و خانه نشین ساختند.

3_اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که انان را که چوکی دولتی را میراثی میدانستند از چوکی ها دور و به جای ایشان افراد کار کشته را گماشتند.

4_ اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که آنانرا که خود را امپراتور و یا بالاتر از  رییس جمهور میدانستند، از صحنه طوری دور ساختند که چهره های اصلی ایشان را هم برای ملت برملا ساختند.

5_ اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که جنایتکاران را که با چهره های دروغین خود در بین مردم جای گرفته بودند، چهره های اصلی ایشانرا برای ملت افشا و مردم را از چنگال انان نجات دادند.

6_ اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که وزرا، معین ها و افراد بلند پایه از حکومت کرزی و فعلی را به جرم فساد اداری به پنجه قانون سپردند.

7_ اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که دشمن اصلی افغانستان را (پاکستان) را در جهان مُنزوی و چهره اصلی اش را برای جهانیان برملا نمود.

8_ اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که افغانستان را از مجبوریت اقتصادی پاکستان نجات داد و دروازه های اقتصادی دیگر کشورهای جهان را برای کالا های افغانستان باز نمود.

9_ اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که از دست طالبان حربه مذهبی را که بر اساس آن از ملت افغان قربانی میگرفتند، گرفت.10_ اشرف غنی یگانه رییس جمهور است که زور مندان محلی را دست و پا بسته به زندان پلچرخی کابل آوردند و هنوز هم این روند ادامه دارد.

یاداشت:

 محمد اشرف غنی رییس جمهوری این کارها را در حالی برای ملت انجام داده است که در حکومت فقط 50 فیصد سهم دارد، اگر حکومت صد در صد در دست این مرد بزرگ می بود حال افغانستان به مراتب بهتر از این بود.

711 total views, no views today

onesignal_meta_box_present:
onesignal_send_notification:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

۸